Vilkår for bestilling av billetter
til Knif Konferansen 2026
Avbestilling og refusjon
Når du har sendt inn bestilling via skjemaet her gis det ingen refusjon ved kansellering av billetter. Faktura sendes ut fortløpende. Hvis du har bestilt flere billetter enn til deg selv så trenger vi at du sender over informasjon om hvem som skal ha de andre billettene. Du vil bli kontaktet for å få informasjon om dette, evt. kan du registrere det selv når du får ordrebekreftelse fra Checkin. Dersom du/dere likevel ikke kan delta, kan du fritt endre navn på billetten og overføre den til en annen deltaker helt fram til en uke før konferansen. Ny deltakers kontaktinformasjon sender du til oss på knifkonferansen@knif.no så snart som mulig.
Bilder og video
Det vil bli tatt bilder og video under arrangementet som kan bli brukt i markedsføring av Knif Konferansen og tilknyttede arrangementer.
Dersom du ønsker å få fjernet bilder av deg selv kan du kontakte oss på knifkonferansen@knif.no.
Kommunikasjon og samtykke
Ved å godkjenne disse vilkårene samtykker du til at arrangørene av Knif Konferansen kan kontakte deg med informasjon relatert til konferansen.
Generelle bestemmelser
Ved registrering i dette skjemaet godtar du våre vilkår og retningslinjer. Vi forbeholder oss retten til å gjøre endringer i programmet eller gjennomføringen av arrangementet dersom uforutsette hendelser oppstår.